Spotkanie autorskie dla najmłodszych

Spotkanie autorskie z Edytą i Robertem Zarębskimi to jedno z najbardziej udanych wydarzeń skierowanych do najmłodszych czytelników, jakie miały miejsce w naszej bibliotece. Dowodem na potwierdzenie powyższych słów, niewątpliwie, są zadowolone i szeroko uśmiechnięte buźki małych uczestników „Śpiewającej Biblioteki”. Nasi Goście z lekkością „porwali” wszystkie dzieci do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu już od pierwszych chwil i tak pozostało do samego zakończenia. Z pewnością stało się tak dzięki znakomitemu połączeniu różnych form aktywności – od czytania i słuchania przez zgadywanki i zabawę, po rysowanie i wspólny śpiew wpadającej w ucho piosenki o bibliotece.

Spotkanie zorganizowane zostało dzięki środkom finansowym pochodzącym z funduszu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Klonowej.