Rozstrzygnięcie konkursu "Zdarzyło się w bibliotece"

I miejsce - Joanna Sowizdrzał

II miejsce - Lena Kaczmarek

III miejsce - Hubert Majewski

Wyróżnienie - Zofia Sobieraj

Wyróżnienie - Szymon Guziak

Pozostałe prace nadesłane w konkursie.

Werdykt Komisji Konkursowej:

Wszystkie nadesłane prace konkursowe są zgodne z zasadami Konkursu określonymi w Regulaminie, tj. przedstawiają wydarzenia organizowane przez Gminna Bibliotekę Publiczną w Klonowej lub współorganizowane przez nią z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Klonowej, wykonane są wybraną techniką plastyczną w dopuszczalnych formatach (A3 lub A4). Każdy uczestnik oddał do oceny jedną pracę.

Trzy spośród prac konkursowych wykazują ewidentny brak samodzielności Uczestnika – zostały one z tego powodu najniżej ocenione przez Komisję. Jury do nagród wytypowało prace, które łączą wszystkie regulaminowe punkty podlegające ocenie, tj. zgodność tematyczna, oryginalność i pomysłowość, walory artystyczne i samodzielność pracy.

Ocena prac przez niezależne Jury przebiegała w dwóch etapach. Pierwszy polegał na indywidualnym zapoznaniu się z pracami przez każdego z Członków Komisji i przyznaniu punktów poszczególnym pracom. Drugi etap to wypracowanie wspólnego stanowiska całej Komisji.

Po ostatecznej ocenie Komisja postanawia przyznać poszczególne miejsca i nagrody rzeczowe następującym autorom prac:

I miejsce - Joanna Sowizdrzał
II miejsce - Lena Kaczmarek
III miejsce - Hubert Majewski

oraz wyróżnienia:

Zofia Sobieraj
Szymon Guziak

Pozostali uczestnicy Konkursu otrzymują drobne upominki pamiątkowe.

Wszystkim gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.